היחידה להכשרה להוראה

 

ראש היחידה: ד"ר יהודה יעקובסון

אודות היחידה להכשרה להוראה
21 תכניות לימוד תחת קורת גג אחת
לפרטים נוספים:

מזכירת תלמידי תעודת הוראה:
עדן ישועה
טל: 03-6408460
דוא"ל: edeny@tauex.tau.ac.il


מזכירת היחידה להכשרה להוראה:
גילה לוי נוה
טל: 03-6406045
דוא"ל:gilal@tauex.tau.ac.il
 

יש לי שאלה:
עדן ישועה
דואל: 
edeny@tauex.tau.ac.il

מדינת ישראל זקוקה למורים איכותיים. אם חשוב לכם דור העתיד ומה שקורה בחברה, אם יש לכם רצון לממש את תחושת הייעוד שלכם, אם אתם רוצים לקחת חלק במהפכת החינוך, לחולל ולהטמיע שינוי -

הצטרפו ליחידה להכשרה להוראה באוניברסיטת תל-אביב, הפותחת לכם שער מקצועי לעולמם של מתבגרים בבית הספר התיכון, ומציעה לכם אף יותר מזה: אצלנו תפגשו מרצים, חוקרים, אנשי חינוך ומנחים בעלי ידע מחקרי ומעשי רב, שיסייעו לכם לרכוש שיטות הוראה מתקדמות וחדשניות בכיתה ובהתנסות הקלינית. המרצים ביחידה יסייעו בפיתוח היכולות האישיות שלכם ויקדמו את התפתחותכם המקצועית.

הלימודים יאפשרו לכם ללמוד ולהתנסות בביטוי התיאורטי והמעשי של ההוראה יחד עם עמיתים בעלי תארים אקדמיים וידע רחב בתחומי הדעת.

תכנית הלימודים ביחידה להכשרה להוראה מניחה יסודות לכינונו של מורה פרופסיונאלי: אדם מוסרי ויצירתי, מודל לאזרחות פעילה, בעל יכולת חשיבה פדגוגית ביקורתית, מעודכן טכנולוגית, אמנותית ומדעית. מורה מנהיג החותר למצוינות ולמיצוי יכולותיו ויכולת תלמידיו במישור הלימודי, האישי והחברתי-ערכי.

אנו מזמינים אתכם להוביל ולהשפיע, להצטרף לאלפי הבוגרים של אוניברסיטת תל אביב המלמדים במערכת החינוך ולבחור בהוראה כקריירה.

תחומי ההוראה המוצעים במסגרת היחידה להכשרה להוראה הם: אזרחות, אנגלית, היסטוריה, חינוך מיוחד, לשון עברית, מדעי החברה, מוזיקה, מחשבה יהודית, מקרא, סינית, ספרות, ערבית,  צרפתית, קולנועתולדות האומנות, תיאטרון

 

 

הלימודים ביחידה מכשירים להוראה בבתי ספר על-יסודיים ומיועדים לבוגרי התואר הראשון לפחות. ניתן להתחיל את הלימודים במקביל לשנה השנייה של התואר הראשון.

משך הלימודים הוא שנתיים. ניתן לסיים את הלימודים במשך שנה אחת.

תנאי רישום וקבלה

לימודי תעודת הוראה בחוג לחינוך מתמטי, מדעי וטכנולוגי:

מתמטיקהמדעי המחשבפיזיקהמדעי החיים ו טכנולוגיה - הוראת חשמל ואלקטרוניקה.

לפרטים: חן לוי | טלפון: 03-6407228 | אימייל: chenlevi@tauex.tau.ac.il

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>