דבר ראשת בית הספר

פרופ' גלי צינמון

פרופ' רחל גלי צינמון

ראשת בית הספר לחינוך

חינוך ולמידה הם האמצעים המשמעותיים ביותר לשנות את העולם. תהלכי הלמידה מתרחשים לאורך החיים במרחבים שונים: במשפחה, במערכות החינוך הפורמליות והלא פורמליות, במקומות העבודה ובחיים הקהילתיים שלנו, כולל במדיות הדיגיטליות כל אלה הם תהליכים חינוכיים המעצבים את זהותנו כפרטים וכחברה. ידע של תהליכי אלה ומיומנויות להתערבות בו הם משאבים חשובים החיוניים במקומות עבודה רבים.

 

הלימודים בבית הספר לחינוך יקנו לכם ידע עדכני בתיאוריות שונות העוסקות במנגנוני למידה והתפתחות. ידע זה כולל התייחסות רחבה להיבטים פילוסופיים, פסיכולוגיים, סוציולוגיים וטכנולוגיים של תהליכי הלמידה בשלבי חיים שונים. הלימודים כוללים גם פתוח של מיומנויות חיוניות המתמקדות במציאת ידע, ניתוחו, העברתו ויצירת ידע חדש. מיומנויות של הוראה והדרכה, עבודה בצוות, יצירת רעיונות ופרויקטים חדשים וניהולם במערכות חברתיות שונות. תהליכי הלמידה בבית הספר לחינוך מתבססים על פדגוגיות חדשניות, על אמצעי למידה טכנולוגיים חדשניים ומתבססים גם על למידה באמצעות פרויקטים יצירתיים.

 

סגל בית הספר לחינוך כולל חוקרים מובילים בעולם השוקדים להבין שאלות חשובות הקשורות באופן בו אנשים לומדים תחומי דעת שונים ובהבנת התנאים החיוניים להתפתחות מיטבית. החוקרים והתלמידים של בית הספר פעילים גם בפרויקטים חברתיים חשובים בחברה בישראל ובעולם. החוקרים והסגל המנהלי מחויבים לתלמידים ולצרכים שלהם ומעודדים מעורבות ויזמות.

 

אם אתם חפצים לחיות חיים משמעותיים של יצירה ושל עיצוב פניה של החברה בואו ללמוד בתוכניות השונות של בית הספר לחינוך שבאוניברסיטת תל אביב. תכניות הלימוד שלנו כוללות תואר ראשון, שני ושלישי ומאפשרות ללומדים אותם לרכוש שליטה בידע ובמיומנויות אשר יאפשרו לכם להיות מנהיגים ושותפים משמעותיים במערכות חינוך, במסגרות ציבוריות ועסקיות העוסקות בתהליכי למידה והתפתחות מתמשכים: מנהלות חינוך, עריות ומועצות מקומיות, מתנסים, מרכזים להתפתחות הילד, ארגונים חברתיים העוסקים בפתוח תכניות לימוד והדרכה, חברות טכנולוגיות העוסקות בפיתוח תוכנות למידה ומשחק, פיתוח תהליכי הדרכה בארגונים ועוד, וכמובן כמורים, יועצים ומנהלים בבתי ספר ובמערכות חינוך שונות.

 

הצטרפו אלינו לקהילה לומדת ויוצרת, מעורבת ומאפשרת.

 

בהצלחה,

פרופ' רחל גלי צינמון

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive