• ראשי
 • Bidding - הרשמה לקורסים

  בבית הספר לחינוך מתקיים רישום לקורסים בשיטת "המכרז" (Bidding). הרישום לקורסים מתבצע מראש לסמסטרים א' וב'. לא תהיה כל מחוייבות לגבי תלמידים שלא נרשמו מראש לקורסים המתחילים בסמסטר ב'.


  שיטת ה"מכרז" (Bidding), הינה מערכת ממוחשבת אליה מזין התלמיד את בקשותיו וזו משבצת אותו לקבוצות לימוד. ניתן להירשם לקורסים מכל מחשב שיש לו חיבור לאינטרנט לרבות מעבדת המחשבים של ביה"ס לחינוך בבניין שרת, חדר 001.


  שער הכניסה למערכת הבידינג  באתר זה נמצא כל המידע הרלוונטי על שיטת הרישום ומצגת וידאו להדרכה בנושא עקרונות הבידינג. אנא קראו מידע זה בעיון רב. הוא יקל עליכם בביצוע הרישום.


  תאריכי הרישום לקורסים
   

  התלמידים מתבקשים להכין מראש את מערכת הלימודים בהתאם לדרישות תכנית הלימודים בביה"ס לחינוך. מידע והנחיות לא יישלחו לתלמידים בדואר רגיל. פתיחת  קורס מותנית במינימום נרשמים.
  על התלמידים חלה תכנית הלימודים אשר נקבעה ופורסמה בידיעון של אותה שנה בה החלו את לימודיהם. תלמיד המשנה חוג, מגמה או מסלול לימודים, או מחדש לימודים לאחר הפסקה, תחול עליו תכנית הלימודים של השנה בה התחיל את לימודיו לאחר ביצוע השינוי.

   

  האחריות להרכבת תכנית הלימודים ומילוי החובות חלה על התלמידים בלבד. אי מילוי החובות עלול לגרום לעיכוב בסיום הלימודים. יש לבדוק בקפידה את תוכן הקורס ודרישות מקדימות אם יש כאלה.
  תלמידים לא יורשו להשתתף בקורס כלשהו (שיעור, תרגיל או סמינר) אם אינם כלולים ברשימת הנוכחות לאותו קורס. אם למרות זאת השתתפו התלמידים בקורס, וגם אם מילאו את החובות שהוטלו על-ידי המורה, לא יוכר להם הקורס.
   

  בקורס הניתן בקבוצות מקבילות, לא יוכלו התלמידים להיות רשומים בקבוצה אחת ולהיבחן אצל מורה המלמד את אותו השיעור בקבוצה אחרת. אם בכל זאת ניגשו התלמידים לבחינה בקבוצה האחרת, ציוניהם לא יוכרו להם.
  אין להירשם לקורסים החופפים בשעות הלימוד שלהם באופן מלא או חלקי (גם אם המורים הנוגעים בדבר נתנו את הסכמתם לכך).
  תלמידים שנרשמו לקורס, לא  השתתפו בו ולא ביטלו את רישומם במועד שנקבע, יירשם להם ציון בקורס זה נכשל מנהלי (230), והקורס יילקח בחישוב שכר הלימוד של אותה שנה.

   

  שימו לב:
  רישום בשיטת המכרז מחייב את התלמיד להצטייד בשם משתמש וסיסמה, כפי שנקבע בזמן אישרור קוד מחשב וכתובת אימייל.
  למי שלא הסדיר את התשלום הראשון לשנת הלימודים, לפחות שבעה ימים לפני מועד ההרשמה גם אם בהוראת התשלום מצויין תאריך מאוחר יותר, לא תהיה כל אפשרות להירשם לקורסים.

  תלמיד שאיחר בתשלום המקדמה ע"ח שכר הלימוד ישלח שובר תשלום חתום ע"י הבנק, בצירוף פרטים אישיים לפקס שמספרו 03-6406463.


  הערות והמלצות:          

  • על התלמיד לקרוא את הידיעון כפי שיופיע באתר ביה"ס , לשים לב לכל הדרישות וההנחיות, ולהכין העדפות והקצאת נקודות מראש.
  • לא תהיה אפשרות לערער או לשנות את הקצאת הנקודות שלא במסגרת "המכרז" עקב שגיאה או הבנה לקויה של הדרישות המפורטות בידיעון ושל כללי הרישום.
  • שיטת "המכרז" מטילה על התלמיד אחריות על בדיקת מצבו האקדמי. התלמיד נדרש, איפוא לוודא עמידה בדרישות המוקדמות לקורסים השונים.
  • קבלה לקורס על-פי העקרונות שפורטו לעיל איננה מהווה התחייבות ביה"ס להשתתפות התלמיד בקורס, אם איננו עומד בדרישותיו.
  • רישום לקורס/ים המותנה בקבלת ציון שטרם פורסם יהיה רישום על תנאי.
  • פתיחת קורס מותנת במספר מינימלי של נרשמים. הודעה על סגירת קורס בו מספר הנרשמים מועט, תפורסם על לוח המודעות באתר ביה"ס, ותשלח בדואר אלקטרוני לתלמידים שנרשמו לקורס.

   

  אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
  אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
  UI/UX Basch_Interactive