• ראשי
 • תעודת הוראה איטלקית - מסלול לא נפתח בתשפ"א

  עודכן: 14.10.2020

  מרכזת המסלול: ד"ר לארה בן-דוד

  תפריט פיצה איטלקי

  השפה האיטלקית, שפתה הרשמית של איטליה ומורשתה היא שפתם הראשונה של כשבעים מיליון דוברים ואחת השפות המדוברות והנלמדות ביותר בעולם. השפה האיטלקית נחשבת לאחת השפות המרכזיות בעולם בהקשרים היסטוריים ותרבותיים.

   

  בקהילה האקדמית היא משמשת לרכישת ידע על אמנות קלאסית, לימודי דתות, מוזיקה, תיאטרון, קולנוע, ואדריכלות, להתמקצעות בתחום הארכיאולוגיה ובשימור יצירות אמנות.  לימוד האיטלקית מאפשר פתיחת צוהר להכרת בני העם האיטלקי ומורשתם התרבותית העשירה ולפיתוח קשרים מדעיים ומסחריים עם דוברי איטלקית. השפה האיטלקית היא גם שפת מורשת של דוברים רבים בישראל המעוניינים להמשיך ולהנחיל את השפה ותרבותה לדורות הבאים.

   

  בבית הספר לחינוך נפתח השנה מסלול יחודי להכשרת מורים לאיטלקית לבתי הספר בישראל.  המסלול  כולל את לימודי תעודת ההוראה הכלליים  ולימודי קורסי הוראה באיטלקית, אחד מהם בשיתוף עם אוניברסיטת פרוג'ה באיטליה. הוראת האיטלקית מצטרפת למסלולי השפות הנוספות הנלמדות במסגרת תעודות ההוראה: לשון עברית, ערבית, אנגלית וסינית.

  אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
  אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
  UI/UX Basch_Interactive