סגל

צוות Virtual TAU

ליצירת קשר

מייל: VirtualT@tauex.tau.ac.il

טלפון: 03-6405527, ימים א'-ה' בין השעות 08:00-18:00

 

ד"ר טל סופר

מנהלת היחידה

Talsofer@post.tau.ac.il

טלפון: 03-6406035

עינת ליבנה

סגנית מנהלת היחידה

Eynatlivne@tauex.tau.ac.il

טלפון: 03-6405526

ענת סורוקה זוטא

מפתחת ומטמיעה כלים טכנו פדגוגים

Anatzuta@tauex.tau.ac.il
 

טלפון: 03-6405565

דר קלאוזנר

אחראית פיתוח קורסים מקוונים

Darklauzner@tauex.tau.ac.il

טלפון: 0733804633

לי יונג'ק

אחראית מערך התמיכה וההדרכה

Leeyoungk@tauex.tau.ac.il

טלפון: 0733804439

רינת אלטאוז

פיתוח תוכן, תמיכה פדגוגית וטכנית

Rinatal@tauex.tau.ac.il

טלפון: 03-6404484

אלמוג וינברגר לרנר

פיתוח תוכן, תמיכה פדגוגית וטכנית

Almogw@tauex.tau.ac.il

טלפון: 03-6405528

שיר קליינר  טפר

פיתוח תוכן, תמיכה פדגוגית וטכנית

Shirklainer@tauex.tau.ac.il

טלפון: 03-6404525

חן גלבוע

פיתוח תוכן, תמיכה פדגוגית וטכנית

Chengil@tauex.tau.ac.il

טלפון: 03-6404080

אורלי קליין

אורלי קליין לטוכה

ניתוח נתונים וסקרי הוראה והערכה

Kleinlatucha@tauex.tau.ac.il

טלפון: 03-6405527

יובל לארדו

צילום, עריכה ובימוי

Yuvalaredo@tauex.tau.ac.il

טלפון: 03-6406147

דניאל רומאנייב

צילום, עריכה ובימוי

Danielr@tauex.tau.ac.il

טלפון: 03-6406147

ענת סורוקה זוטא

ליאור פרייס

תכנון ועיצוב תוצרי למידה

Leorp@tauex.tau.ac.il

טלפון: 03-6405527

 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>