הכשרה ופיתוח מקצועי לאורך הקריירה

המרכז האוניברסיטאי לפיתוח סגל בחינוך מציע תכניות ייחודיות והשתלמויות מגוונות, המיועדות לנושאי תפקידים במערכת החינוך ולקהלי יעד נוספים, המעוניינים לרכוש ידע וכלים במגוון תחומים לצורך קידום מקצועי, הכשרה חינוכית והעשרה כללית.
תכניות אלה מתאימות לעובדי חינוך בשנת שבתון ובכלל. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך ללמוד ולהתפתח בדרככם המקצועית, ולעשות זאת באווירה ייחודית הכוללת יחס אישי לצד איכות אקדמית, למידה בקבוצות קטנות עם מרצים "גדולים" ועוד מספר רב של יתרונות.
​התכניות כולן מועברות ע"י צוות מרצים בעלי ניסיון רב ומיומנוּת בהוראה המשלבת בין הידע התיאורטי והאקדמי מחד, לבין חיבורו להיבטים היישומים העולים מן השטח מאידך. מדרג הלמידה מאורגן ומתוכנן בקפידה ומָבנה תשתית ידע עדכנית, מקיפה ומבוססת. הלמידה וההתפתחות של המורים לאורך הקריירה שלהם חשובה לאיכות ההוראה ולקידומם של המורים במדרג התפקידים.

 

המרכז מציע מגוון תכניות להכשרה מקצועית בתחומי דעת שונים ותכניות לפיתוח מקצועי לאנשי חינוך במסגרת הרפורמות המתבססות על מתווה משרד החינוך.

 

במסגרת  "רפורמת אופק חדש" מכוונות דרגות ההתפתחות 9-7 לאפשר תהליכי צמיחה אישית ותפקודית של עובדי ההוראה בעמדות ובתפקידים שהם ממלאים במערכת. הפיתוח המקצועי של עובדי הוראה אלה מכוון להשבחתו של המורה כאיש מקצוע מתפתח בתחומו, חבר בקהילה המקצועית אליה הוא שייך, וכמי שתורם להתפתחותם המקצועית של שותפים ועמיתים. התכניות בתחום זה מגוונות וכוללות תכניות ייחודיות כמו תכנית אמירים ופרא-רפואי.

 

במסגרת "עוז לתמורה" המרכז עוסק בפיתוח בעלי תפקידים וסגני מנהלים ופועל על-פי המתווה של עוז לתמורה.

 

 

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive