מכון מצפן הסיפור שלנו

מכון מצפן הסיפור שלנו
מכון מצפן הסיפור שלנו

היה לנו בשביל מה ומצאנו איך 

הקמתו של המכון הוא פרי של חלום ויוזמה של שני השותפים לרעיון ד”ר פנינית רוסו-נצר ודרור שקד אשר גיבשו את החזון ואת מסגרת הפעולה לפעילות המכון. מיד עם הקמתו החל המכון לפעול בשיתוף פעולה מלא עם המרכז האוניברסיטאי לפיתוח אנשי חינוך באוניברסיטת תל אביב וזאת במטרה לבסס בארץ פעילות המשלבת מחקרים ופיתוח יישומים בתחום המשמעות בחיים.

עם הקמתו של המכון הצטרפו אליו אנשי צוות שותפים לדרך ולחזון, מומחים מתחומי הרוח, החברה, התנהגות וניהול, כולם בעלי ניסיון אישי ומקצועי עשיר בתהליכי פיתוח ויישום תהליכים בתחומי המשמעות בחיים. צוות המכון חרט על דגלו להוות גוף מחקרי ויישומי מוביל בתחום המשמעות בחיים, הוא מקיים מפגשים מקצועיים ושוקד על פיתוח כלים, סדנאות פעילויות והשתלמויות על מנת להנגיש יותר ויותר את תפיסת המשמעות בחיים כדרך חיים וכתפיסת עולם.

מטרת העל של המכון היא להגביר בקרב אנשים רבים ככל שניתן מקרב אוכלוסיות רבות ומגוונות, את המודעות שהשאיפה למשמעות של כל אדם בכל אדם בכל רגע ורגע היא הבסיס לצמיחתו. המכון פועל במסגרת מספר שיתופי פעולה עם מכוני מחקר בעולם בתחום המשמעות בחיים, משתתף בכנסים בינלאומיים, עוסק בפיתוח ידע ומשאבים, מקיים מפגשים כנסים וימי עיון, ועוסק בהכשרה והשתלמויות.

 המצפן בידינו והדרך לפנינו. 

    

סמל המכון הלוגו כולל מוטיבים רבים המשקפים את דרכו ומטרותיו של המכון. אנו בטוחים שתמצאו בו משמעות. 

 
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>