• ראשי
 • תכנית כלים שלובים

  תכנית "כלים שלובים"

  אוניברסיטת תל-אביב, בעידוד המועצה להשכלה גבוהה, דוגלת ברעיון שעל כל תלמיד לתואר ראשון להרחיב את ידיעותיו מעבר לתחום הלימוד שבחר ללמוד. על כן במסגרת החובות הלימודיות לתואר הראשון נדרשים תלמידים שיחלו לימודיהם באוניברסיטת תל-אביב, להשתתף בקורסים מהתכנית "כלים שלובים".
  "
  כלים שלובים" היא תכנית אקדמית המורכבת ממקבץ של קורסים בתחומים שונים. מטרתה להרחיב את הדעת, להעשיר בהשכלה כללית ולעורר עניין וסקרנות בקרב התלמידים תוך חשיפתם למגוון רחב של תחומי עיון, חשיבה, מחקר ויצירה.

  קורסי התכנית נחלקים לשתי קבוצות:

  "מזרח" = קורסים מתחומי מדעי החיים, רפואה, הנדסה והמדעים המדויקים (הנלמדים בפקולטות הממוקמות במזרח הקמפוס).

  "מערב" = קורסים מתחומי מדעי הרוח, מדעי החברה והאמנויות (הנלמדים בפקולטות הממוקמות במערב הקמפוס).
  על תלמיד לתואר ראשון להשתתף במספר קורסים בהתאם לחוג/י הלימוד שלו ובהתאם למסלול הלימודים שבחר (חד-חוגי, מורחב, דו-חוגי, משולב).

  מומלץ ללמוד קורס אחד לפחות כבר מן השנה הראשונה ללימודים.  

  הרישום לקורסי "כלים שלובים" הוא סמסטריאלי. הרישום לתלמידים המחויבים ב"כלים שלובים" יתבצע באינטרנט, במידע האישי לסטודנטים, בשיטת כל הקודם זוכה. ברישום המקוון ניתן להירשם לקורס אחד בלבד, למעט תלמידים שזוהי השנה האחרונה ללימודיהם, אשר יכולים להירשם לשני קורסים לכל היותר.

   

  מידע על הקורסים המוצעים בתש"ף יפורסם באינטרנט באתר התכנית "כלים שלובים":

  https://core.tau.ac.il/

  טלפון 03-6407039

   

  הרישום המקוון (דרך מערכת בידינג) יתבצע בשני מקצים:  

  מקצה 1 – 8.9.2020 בשעה 11:00 עד 14.9.2020 בשעה 10:00.

  מקצה 2 – 16.9.2020 בשעה 11:00 עד 23.9.2020 בשעה 10:00.

  מקצה 3 - מ-12/10/20 ועד ה-28/10/20 ייפתח הרישום על בסיס מקום פנוי לכלל הסטודנטים באוניברסיטה, לרבות תלמידים המחויבים ב"כלים שלובים" המעוניינים להירשם לקורסים נוספים מעבר למכסה המותרת להם. הרישום יתבצע באמצעות טופס מקוון שנמצא באתר האינטרנט של התכנית.

  תלמידים, הפטורים מחובת "כלים שלובים" ומעוניינים להירשם לקורסי התכנית, יוכלו להירשם על בסיס מקום פנוי ובתנאי שקיבלו אישור ממזכירות החוג שבו הם לומדים. על התלמיד לפנות בשבוע השני ללימודים באמצעות טופס פנייה מקוון.

  רישום לקורסים מעבר להיקף השעות שחייבים התלמידים יתאפשר על בסיס מקום פנוי.

   

  סמסטר ב': הרישום יתבצע באותו אופן כמו בסמסטר א'. פרסום המועדים המדויקים יימסר בהמשך.

  אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
  אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
  UI/UX Basch_Interactive